Reklamace

Vážení zákazníci,

mrzí nás, pokud se u Vašeho zboží vyskytla nějaká závada. Určitě uděláme vše proto, abychom to rychle napravili.

Níže uvádíme jednoduchý návod na vyřízení reklamace.

Zboží zasílejte vždy v krabici s patřičnou výplní vzhledem k povaze obsahu. Nedoporučujeme zasílat zboží v obálkách, či jiných ohebných obalech - v případě poškození zboží vinou nevhodného zabalení, nese odpovědnost odesílatel zásilky a reklamace může být zamítnuta.

Závada v záruční době

V tomto případě vyplňte reklamační formulář a spolu s reklamovaným zbožím zašlete na adresu:

Ondřej Hujer
Velké Hamry 605
46845 Velké Hamry

Zboží je nutné zaslat kompletní jinak nemusí být reklamace uznána. O vyřízení reklamace Vás budeme co nejdříve informovat e-mailem. 

Zásilka nedorazila nebo není kompletní

Informujte nás prosím nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky na e-mail: ondrej.hujer@seznam.cz. Pozdější reklamace nekompletnosti nemusí být uznána a bude posouzena individuálně. V e-mailu prosím uveďte číslo objednávky, nebo nákupního dokladu a případně jaké zboží v zásilce chybí. Situaci obratem prověříme a dohodneme se s Vámi telefonicky, nebo e-mailem na způsobu řešení. 

Zboží dorazilo mechanicky poškozené

Pokud Vám dorazilo zboží mechanicky poškozené (např. vlivem nevhodné manipulace při přepravě), je nutné tuto skutečnost oznámit bez zbytečného odkladu, nejpozději do 24 hodin od obdržení zásilky na e-mail ondrej.hujer@seznam.cz, kde prosím uveďte číslo zásilky, číslo nákupního dokladu a přiložte foto poškození.
Je nutné zachovat veškeré obalové materiály včetně výplní a celý obsah zásilky pro potřeby řešení reklamace s příslušnou přepravní společností.


Pozdější reklamace mechanicky poškozeného zboží (ať už vlivem přepravy, nebo jinak) nemusí být uznány a budou posuzovány individuálně. Při posuzování reklamace mechanicky poškozeného zboží je zohledněno zejména to, zda se jedná o vadu materiálu, nebo poškození způsobené nevhodným používáním/manipulací/instalací.


Po splnění ohlášení uvedeného výše, Vás budeme v co nejkratší době kontaktovat na e-mail či telefon uvedený ve Vaší registraci/objednávce a dohodneme se na postupu řešení.